Zahustel, Vydra i Kovařík nie będą w Euro

Z nominacji do czeskiej reprezentacji zgrupowaniu w Austrii, a następnie Mistrzostwa Europy we Francji spadła obrońca Ondřej Zahustel, pomocnik Jan Kovařík a także nieoczekiwanie napastnik matěj vydra. Trener Pavel Vrba dziś zawęził dyżurów przed wyjazdem za granicę w następnym tygodniu do 25 graczy, ostatecznego wyboru 23 nazw mistrzostw muszą być zgłaszane do UEFA 31 maja.

Čtyřiadvacetiletého Vydra, który spędził sezon na wypożyczeniu w drugiej lidze angielski Reading, Vrba wyeliminowane jeszcze jako jeden z pięciu osoby mianowane czwartkowe atakujących. „To była trudna decyzja.Zwłaszcza ze napastnicy rozwiązali to długi czas, w końcu zdecydował się na tę opcję, „ powiedział, że strona fotbal.cz Vrba, który zawęził dyżurów po początkowym zgrupowaniu trzydniowej w Pradze.

Vydra jak również Pilzno Kovarik i Spartan Zahustel stracił szansę na udział premiera w wyższych Euro. wadą Kovarik prawdopodobnie grał zero na koncie startów w reprezentacji a-team Zahustel ponownie doznał że wiosna eksperymentował z urazami.

< p> „Odnośnie Zahustela i Kovářík, grali w lidze czeskiej i zrobił dobry sezon. Wadą Zahustela grał urazów wiosną, częściowo pod wpływem nasz wybór.Oczywiście, przy komponowaniu nominację wyglądał i co gracz zrobił w kwalifikacjach. „ powiedział Vrba.

W tej chwili ma on kadrę trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, dziesięciu pomocników i czterech napastników. szansa na walkę o mistrzostwo nadal ma, na przykład, pomocnik Lukáš Mareček lub dwadzieścia Patrik Schick, który pozostał wśród ofensywnych graczy.

„Patrick zasługiwali z jego występów w Jersey Bohemians 1905, studni pojawiły się również dino meble dla dzieci w tym trzy dni Obóz. Szansa, aby zobaczyć będzie musiał w Austrii, „ powiedział Vrba.

Czeski zespół spotka się oficjalnie w poniedziałek i obozach wyruszył dwa dni później. Niektórzy gracze dotrzeć aż do Austrii, takie jak znalazł Daniel Pudil gra z Sheffield Wednesday do 28.Może finał play-off, aby przejść do Premier League.

W Austrii, w oczekiwaniu na przedstawienie dwóch pojedynkach przygotowawczych z Malty w dniu 27 maja i 1 czerwca z Rosją. „Chcemy gracze, którzy będą w Austrii zaangażowanych w obu meczach. Niektórzy przychodzą naturalnie okres przedłużony. Zwłaszcza w meczu z Rosją, zgłosimy się pojawiać do Mistrzostw Europy,” powiedział Vrba.

Natychmiast po walce z zespołem Rosja wraca do domu w dniu 5 czerwca i będzie grać próbę przed euro z Korei Południowej. Zespół mistrzostwa odejdzie tapeta 3d dla dzieci w dniu 8 czerwca w grupie stopniowo nabiera obronie mistrza Hiszpanii, Chorwacji i Turcji.