Začínají přípravné zápasy extraligistu (program)

BRATISLAVA. Po dovolených, trénincích na suchu a prvním seznamování se s novým ledem se v pátek 1. srpna představí první slovenské hokejové týmy v přípravných duelech pro novou sezónou Tipsport extraligy.

Úřadující slovenský mistr HC Košice odehraje v úvodu letního období souboj proti Martinu.Košice čeká ostrý start nového ročníku mnohem dříve než konkurenci, protože už v druhé polovině srpna absolvují první souboje v Lize mistrů.

Kromě Košic a Martina v pátek absolvují svůj první přípravný zápas i hráči Popradu, kteří přivítají prvoligový Liptovský Mikuláš.

Kromě jednotlivých přípravných zápasů se extraligový družstva představí i na domácích turnajích v Brně, Zvolenu, Martině či Popradu av zahraničí ve Švýcarsku či českém Třinci nebo Ostravě Přípravné zápasy a účast na turnajích v zahraničí

HC Košice – MHC Martin (17.00), HK Poprad – MHK 32 Liptovský Mikuláš (17.00)

HK Poprad – MHC Martin (17.00), Dukla Trenčín – Dukla Senica (17.00), HK Nitra – Irtyš Pavlodar (Kaz., 17.00), ŠHK 37 Piešťany – Francie “23” (18.00)

HC Košice – Slovan Bratislava (17.00)

HK 36 Skalica – Francie “23” (17.00 ), ŠHK 37 Piešťany – Irtyš Pavlodar (Kaz., 18.00)

HKM Zvolen – HC Košice (17.00), HK Poprad – MsHK Žilina (17.00), HK Nitra – Nové Zámky (17.00), MHC Martin – Irtyš Pavlodar (Kaz.)

Dukla Trenčín – Irtyš Pavlodar (Kaz., 17.00), SHK Hodonín (ČR) – ŠHK 37 Piešťany (18.00)

Severstal Čerepovec (Rus./KHL) – HC Košice (18.00, turnaj v Třinci)

HK Poprad – HK Dukla Michalovce (17.00), HC Oceláři Třinec (ČR) – HC Košice (19.00, turnaj v Třinci), HC Slezan Opava (ČR) – MsHK Žilina (19.15, turnaj v Porubě)

MsHK Žilina – HC RT TORAX Poruba 2011 (16.00, turnaj v Porubě), HC Vítkovice Steel (ČR) – HC Košice (17.00, turnaj v Ostravě), HK Poprad – HC 46 Bardejov (17.00)

HC 46 Bardejov – HK Poprad (17.00)

MsHK Žilina – ??? (O umístění, turnaj v Porubě)

HK Poprad – HC’05 Banská Bystrica (17.00), HC Havířov (ČR) – MsHK Žilina (18.00)

HK Nitra – Székesfehérvár ( maď., 17.00), ŠHK 37 Piešťany – SHK Hodonín (ČR, 18.00)

GKS Jastrzebie-Zdroj (Poľ.) – MsHK Žilina (18.00)

HK 36 Skalica – HC nové Zámky (17.00), HK Poprad – HC’05 Banská Bystrica (17.00)

MHC Martin – HC’05 Banská Bystrica (17.00), HK Trnava – Dukla Trenčín (17.30)

Dukla Trenčín – MsHK Žilina (17.00), Kometa Brno (ČR) – Slovan Bratislava (17.00), Olomouc (ČR) – HK Nitra (17.00), Energie Karlovy Vary (ČR) – HK 36 Skalica (17.30, Břeclav / ČR) , HC Zlín (ČR) – HKM Zvolen (18.00), ŠHK 37 Piešťany – Graz 99ers (Rak., 18.00), HC La Chaux-de-Fonds (Švaj.) – HK Poprad (20.00)

Dukla Trenčín – HKM Zvolen (17.00, Brumov / ČR), HK 36 Skalica – HC Olomouc (ČR, 17.00), HC Nové Zámky – HK Nitra (18.00), HC L ausanne (Švaj.) – HK Poprad (20.15)

MHC Martin – HC Košice (17.00), DAB Docler Dunaújváros (Maď.) – ŠHK 37 Piešťany (18.00), BK Rögle (Švéd.) – HC ’05 Banská Bystrica (Yverdon / Švaj.)

HC’05 Banská Bystrica – Torpedo Nižnij Novgorod (Rus./KHL, Yverdon / Švaj.)

MsHK Žilina – Dukla Trenčín ( 17.00), HC Nové Zámky – HK 36 Skalica (17.00), HK Nitra – Olomouc (ČR, 17.00), ŠHK 37 Piešťany – DAB Docler Dunaújváros (Maď., 18.00), Thurgau (Švaj.) – HC’05 Banská Bystrica ( 20.00, Wienfelden / Švaj.), HKM Zvolen – ??? ()

HC Nové Zámky – HK Orange 20 (18.00), SC Langenthal (Švaj.) – HC’05 Banská Bystrica (19.30)

Kometa Brno (ČR) – HK Nitra (17.00)

MHC Martin – HK Poprad (17.00), Dukla Trenčín – HK Trnava (17.00), HC Olomouc (ČR) – HK 36 Skalica (17.00), MsHK Žilina – GKS Jastrzebie-Zdroj (Poľ ., 18.00), Ambri-Piotta (Švaj.) – HC’05 Banská Bystrica (19.45, Bellinzona / Švaj.), HK Orange 20 – ŠHK 37 Piešťany (18.00)

HC Lausanne (Švaj.) – HC’05 Banská Bystrica (18.00) Turnaje na Slovensku

čtvrtek 14.srpna: HK 36 Skalica – PSG Zlín / ČR / (13.00), HK Nitra – SR “20” (16.00), Dukla Trenčín – Kometa Brno / ČR / (19.00)

pátek 15. srpna: HK Nitra – PSG Zlín / ČR / (13.00), HK 36 Skalica – Kometa Brno / ČR / (16.00), Dukla Trenčín – SR “20” (19.00)

sobota 16. srpna: HK 36 Skalica – SR “20” (13.00), HK Nitra – Kometa Brno / ČR / (16.00), Dukla Trenčín – PSG Zlín / ČR / (19.00)

čtvrtek 14. srpna: Corona Brašov (Rum.) – HC’05 Banská Bystrica (12.00), GKS Tychy (Poľ.) – Fehérvár /Maď./ (15.30), HKM Zvolen – Piráti Chomutov / ČR / (19.00)

pátek 15. srpna: Corona Brašov (Rum.) – Fehérvár /Maď./ (12.00), GKS Tychy (Poľ.) – Piráti Chomutov / ČR / (15.30), HKM Zvolen – HC’05 Banská Bystrica (19.00),

sobota 16.srpna: Corona Brašov (Rum.) – Piráti Chomutov / ČR / (12.00), GKS Tychy (Poľ.) – HC’05 Banská Bystrica (15.30), HKM Zvolen – Fehérvár /Maď./ (19.00)

< p> pátek 15. srpna: Mounfield Hradec Králové (ČR) – ŠHK 37 Piešťany (14.00), BK Mladá Boleslav (ČR) – MHC Mountfield Martin (19.30)

sobota 16. srpna: BK Mladá Boleslav ( ČR) – Mounfield Hradec Králové (ČR) /14.00/, MHC Mountfield Martin – ŠHK 37 Piešťany (19.30)

neděle 17. srpna: BK Mladá Boleslav (ČR) – ŠHK 37 Piešťany (14.00), MHC Mountfield Martin – Mounfield Hradec Králové (ČR) /19.30/

čtvrtek 21. srpna: Slovensko “20” – HC Steelers Kapfenberg /Rak./ (15:00), HK Poprad – SC Miercurea Ciuc / Rum. / (18.00)

pátek 22.srpna: SC Miercurea Ciuc (Rum.) – Slovensko “20” (15.00), HK Poprad – HC Steelers Kapfenberg /Rak./ (18.00)

sobota 23. srpna: HC Steelers Kapfenberg (Rak.) – SC Miercurea Ciuc /Rum./ (15.00), HK Poprad – Slovensko “20” (18.00)