Islanders Brooklyn debut kazí hostující Chicago Blackhawks

Islanders nemohli scénář lepší atmosféra před jejich první pravidelné období hra v jejich novém domově v Brooklynu. Dav v Barclays Center byl oznámen jako vyprodání – tam však byly kapsy prázdných míst, a to zejména ve spodní misce – čtyři Stanley Cup transparenty visely v trámech a dojemné video hold legendární trenér Al Arbour, který prošel daleko v srpnu, hrál před zápasem.Jediná strana, která nehrála svou úlohu byli Chicago Blackhawks, kteří kazily řízení tím, že porazí domácí tým 3-2 v prodloužení.

Přesto ztráta nezdálo se, že jíst v Islanders po hře, který řekl, že jsou spokojeni s jejich úsilí, a alespoň získat bod proti úřadující šampióny Stanleyova poháru.

„Nebylo to tak špatné. Hráli jsme naši hru, jsme udělali dobrou práci, je dominantní, a když jsme se začali otáčet puk přes to přivádí do své hry,“řekl Islanders obránce Johnny Boychuck. „Jsou aktivovány na ně.Víte, byl to náš první zápas tady a že to byl dobrý první. „

Blackhawks centrum Artem Anisimov, který byl původně vypracovalo Islanders nejvíce nenáviděného rivala New York Rangers, se stal prvním střelcem v Barclays Center v polovině první třetiny na oslabení úniku. Ale gól Islanders kapitán John Tavares’ to bylo pět minut do druhé třetiny, že fanoušci na Long Island a nyní Brooklyn bude držet je první v jejich novém domově.

Byl to příhodný cíl pro montáž hráče podle trenér Jack Capuano. „Všichni jsme si mysleli o tom.Tvůj kapitán, tvůj nejlepší hráč, a ten první, “řekl. “To je něco, na co si vzpomene a bude to dělat v historii.” Zbytek noci patřil k ohromenému Chicago Blackhawksovi Patrickovi Kaneovi, který byl zdrojem mnoha kontroverzí po obvinění z znásilnění proti Ho léto. Nebyl obviněn z trestného činu. Kane dal Blackhawks nahoru 2-1 s pěti minutami jít v druhém období. Přestože ostrovani vytáhli dokonce i tažení Mareka Zidlického, který byl zastřelen z modré čáry ve třetím období, Kane ukončil hru v nadčasových hodinách. Během noci byl nemilosrdně hnusný a několik fanoušků ho začalo posměšovat slovy “ne”.Kane sdělil médiím po zápase nechtěl slyšet nic z toho.

Nicméně, žádný z Islanders stěžovali na úrovni podpory, kterou obdržel od fanoušků, které vykazovaly až do nové arény.

„Fanoušci byli znovu a hlasitě dobré. Nelze říci mnohem více o nich,“řekl Boychuck. „Vyšli a podpořila nás a byla to zábava být tady.“

The Islanders první hra v Barclays Center přišlo téměř tři roky ke dni po přemístění do Brooklynu byl poprvé oznámen. Když vyšlo najevo, že Nassau County voliči nebudou platit účet za sanaci Nassau Coliseum, domov týmu od roku 1972, se ostrované museli hledat jinde na novém místě.Uprostřed pověstí, že Islanders mohl opustit New York všichni spolu, pohybující se tým 30 mil na západ do Brooklynu nevypadalo tak radikální změnu.

Ale když opouští vedení Islanders se vzhledem k náročnému úkolu se snaží držet na své předměstské Long Island fanoušků, zvyklý na nárazník na parkovišti arény laskavě známý jako ‚staré stodole‘, zatímco také se snaží převést nové fanoušky v centru Brooklynu. Některé snahy se zdálo, že se podařilo, stejně jako černé a bílé re-design třetího dresu, která se stala bestsellerem podle CEO Barclays Brett Yormark. Jiní vybouchl, stejně jako navrhované brankové roh inspirovaný zvukem newyorského metra vlaku.To bylo rychle se rval po masivní Twitter bouře náročné staré roh zpět.

Tento krok by měl také přidat další rozměr soupeření s Rangers, když oba týmy budou odděleny nic víc než krátké vlakem.

Naštěstí pro Islanders, mohou již mít dokonalý recept na růst jejich fanoušky: mladý tým, který vypadá předurčen, aby to přes první kolo play-off poprvé od roku 1993 a soutěžit Stanley Cup.

Co se týče hráčů Islanders, se zdá, že nastavení na kličku. Boychuck loni připojil k Islanders před jejich konečným sezóně v Nassau County.V březnu se přihlásila k velkým Brooklyn hokeje, když souhlasil s prodloužením smlouvy sedmileté.

„Myslím, že to bude skvělé. Je to první hra z mnoha tady,“řekl. „Máme hodně fanoušků, kteří přicházejí do nás sledovat, a že to bude zábava hrát tady.“

Stejně jako většina Islanders hráčů Boychuck stále žije na Long Islandu, protože tým bude mít cvičení na stejném zařízení v Syosset, New York. Nicméně, jeho krátká cesta do Kolosea v Uniondale byl nahrazen mnohem delší dojíždění na Long Island Railroad do Brooklynu.

„Musíme cestovat na hře nyní,“ řekl. „Z větší části, to není špatné, ale to bude trvat nějaký čas zvykat, ale víte co?V současné době je v pořádku.“

Frans Nielsen, dánská centrum, který byl s Islanders od roku 2006, zdálo se, že nabízejí nejvíce vyrovnaný Keeled pohled na změnu na novém místě.

„Všechno se připravovat na hru, jít do stadionu v dopoledních hodinách, je všechno jinak než loni. Ale jakmile puk kapky, to je hokej,“řekl.

Ale on také pochválil zázemí u Barclays Center, která byla zahájena před třemi lety a je jako noc a den ve srovnání s Kolosea.

„Vidíte to tady taky,“ řekl Nielsen, ukázal, aby se bod o tom, kolik větší je nová šatna je. „Všechno je v první třídě.Je to skutečné hezký, je to dobré místo pro hraní.“

I přes ztráty v pátek večer, Nielsen zůstává optimistický, že noví fanoušci by se přesvědčit o kvalitě hry.

„Myslím, že to byl dneska dobrý hokej, takže doufejme, že to byl dobrý začátek,“ řekl. „Doufejme, že tam byly některé nové lidi, kteří tam nemají sledovali hodně hokejových zápasů a kdo bude vracet. Doufám, že to bude úspěšný tady v Brooklynu.“