DeGrom inspiruje Mets k vítězství nad LA Dodgers v sérii otvírák

Clayton Kershaw vyškrtl 11 jen aby byl opět ohrožena playoffs.

Úřadující NL MVP šli tři sedmého na cestě k jeho pátým playoff porážka, jak se outpitched Jacob deGrom v Los Angeles Dodgers’ 3-1 ztráta pro New York Mets v pátek v noci v jejich NL Division Series opener.Lackey outpitches Lester jako St. Louis Cardinals top Cubs v NLDS otvírák Čtěte více

Kershaw je smyk je nejdelší taková pruh v historii Dodgers. Při tom je levák získal jen osm běží podpory v 29 1/3 směnách.Přivázal sezonu vysokou čtyřmi procházky.

„Každá hra je trochu jiný,“ řekl. „Je to nevyšlo tentokrát.“

Kershaw má stále jen jedno vítězství na svém kontě v sedmi kariéra playoff hry.

„Prohráli jsme zápas, a to je druh, jak budete měřit v tomto ročním období,“catcher AJ Ellis řekl.

DeGrom vyškrtl 13 přes sedm branek směn v jeho postseason debutu a Daniel Murphyhomered off Kershaw pro Mets.

DeGrom (1-0) omezeno Dodgers na pět hitů a jeden chůze. strikeouts na pravák se vyrovnal rekord série play-off set Tom Seaver v Game 1 mistrovské série NL 1973.

Kershaw (0-1) se vzdal sedmé playoff Homer své kariéry.NL Cy Young Award poslední sezóně je dovoleno tři běhy a čtyři hity v 6 2/3 směnách. „Dostal jsem outpitched, prosté a jednoduché,“ řekl.

Kershaw šel základy jsou založena v sedmém, než Mets kapitán David Wright měl dva-out, dva-běh jeden mimo Pedro Baez, který dal Novinka York up 3-0.

„je zřejmé, že nemůže chodit, že mnoho lidi,“ řekl Kershaw.

Spustí se pravděpodobně bude opakovat v prémii, kdy podvodníci se snaží dokonce řada sobotu večer v game 2. Začnou prvoligový ERA vedoucí Zacka Greinkeho proti Noah Syndergaard z Mets.

S nevhodný game-time teplotě 92F, oba džbány vyšel házení teplo.Kershaw, hlavní liga přeškrtnutí vůdce s 301 v pravidelné sezóně, odešel šest svých prvních devíti těst. DeGrom, loňská NL Rookie of the Year, vyškrtnuty dvě těsta v každé ze svých prvních čtyřech směnách.

DeGrom stala první Mets džbán s 10 a více strikeouts v play-off od roku Dwight Gooden v Game 1 z roku 1988 NLCS na Dodger Stadium.DeGrom odešel do finále 11 batterů, podmanil si bílou ručníku s mávnutím davu 54,428. Jeurys Familia dostal čtyři výhry, aby získal záchranu. Murphy udeřil před čtvrtou, aby dal nový York před 1-0 před tím, než Kershaw odešel z následujících tří batérií.

“Mets měl opravdu dobrý přístup, dobrý plán a opravdu ho dobře brošili,” řekl Ellis o Kershawovi. P> Dodgers konečně skórovali v osmém místě na dvojnásobném RBI Adriana Gonzáleza, který vynechal Tylera Clipparda a opustil je za 3-1. Vyhrál se ve svých prvních třech at-netopýrech.

Kershaw se téměř ve čtvrtém pomohl, když Dodgeři utekli po jednom.Se dvěma běžci na, udeřil dlouhý flyball do středu pole, které zachytil Yoenis Cespedes do konce směny.

levák hodil 22 stoupání v první směně, včetně 12 na procházku do Wrighta , Ve druhém míč zasažen Lucas Duda odešel pravou nohu Kershaw, ale on se nezdá být ovlivněna a vyrazil na další dva těsta až do konce směny.

Los Angeles ztratil svůj třetí rovný postseason hry poté, co byl poražen ve čtyřech hrách St. Louis v loňské NLDS. Dodgers prohrál poslední dvě hry s Kershaw označili za ztrátu, zatímco nadhazování na zbytek třídenním ve hře 4.