Austrálie je pozoruhodné obrany rozšiřuje výhru sekvenci proti Walesu

Austrálie hrála krásnou hru, aby poslala Anglii, která se táhla ze Světového poháru, ale ošklivé bylo dost na to, aby se dostaly na 11. pozdní vítězství nad Walesem a nejvyšším místem v bazénu. Jejich šestbodové vedení na hodinu vypadalo křehké, když byly sníženy na 13 mužů po dobu sedmi minut, ale způsob, jakým absorbovali nejvíce intenzivního tlaku a udrželi si svou linii neporušenou, odhalili stranu s schopností a zralostí, aby vyhrál turnaj. Když Will Genia uviděl žlutou 56 minut, aby zastavil protichůdné číslo, Gareth Davies rychle udělal penalizaci a následoval Dean Mumm, který se vydal na řidiče, Wales měl příležitost k tomu, Finále proti Skotsku spíše než Jihoafrické republice.Měli řadu lineouts a mlýny, ale byl přikrytý v zelené a zlaté blanket.After skrumáže boji proti Austrálii, musí Wales dosáhnout na poli triků | Eddie Butler Více

The No 8 Taulupe Faletau ztratil kontrolu nad míčem při činu téměř bodování, křídlo Liam Williams byl zvednut na trati a George North vypadal určitě skóre po obdržení dokonale načasované přejít od Alex Cuthbert.Impozantní centrum dostal na linku, kde kombinace jeho rychlosti a velikosti je obvykle příliš mnoho obránců, ale v tom okamžiku Ben McCalman ukázal, jak Australia proměnily se v době kratší než jeden rok z ničeho do poněkud hodně.

Severní dosáhl na linku, když McCalman, který byl na hřišti po dobu 15 minut po výměně Sean McMahon, dostal jeho tělo mezi severem a zemí, brání kontaktu mezi míčem a podlahou.Zrovna byl snížen na 13 mužů a ukázalo zlomovým momentem zápasu: Wales měl šanci poté, ale slečna na to, co ve skutečnosti byla otevřená branka oslabilo morálku strany, kteří do té doby vypadal více pravděpodobné vítěze, absorbující časně tlak podmanit si, co do té doby považována za nejlepší útočící jednotky na turnaji.

Walesu traťová rychlost v obraně nuceni dokonce Matt Giteau do spěchal rozhodnutí a Walesu taktiku kopírování Irsko přiškrcením kulové nosiče a nutit skrumáž ukázal jako účinný až do bodu, kdy Scott Sio dostal na vrchol Samson Lee ve skrumáži a vyhrál tři tresty.Jednalo se o full-na soutěž mezi dvěma týmy, kteří ukázali, že jsou nějakým způsobem, nejlépe v bazénu.

V případě Austrálie vypadat předurčený do finále, jako tomu bylo u dalších dvou příležitostech Světový pohár se konal na britských ostrovech, se Skotskem přijít v posledních osmi, Wales by nebylo čtvrtině-finále Jižní Afrika by si vybrali, zatvrzelý, pevný v obraně a vyzbrojen spolehlivou brankové kickerem, když Dan minul trest Biggar těsně před přestávkou, nutil je, aby usilovala o pokus, když měl dvoučlennou výhodu, spíše než kopat penaltu, že by vázaný skóre a dovolil jim, aby znovu přišli.

Austrálie vedla 9-6 v poločase, Bernard Foley přistání tři tresty Biggar je dva, ale nebyli schopni pracovat některý z zručnými manipulačních pohybů, které se ukázaly být příliš anglické obraně.Wales je stiskl a po otevření 20 minut, kdy Wallabies užili územní výhodu, Wales strávil většinu dalších 50 minut nebo kolem jejich oponenti 22, vybízel výstražného skrumáže-napůl Gareth Davies.

klidné podmínky předešlých dvou víkendů ustoupily vířící vítr a Wales změnil jejich kopání strategii tím, že kopne míč vysoko do středu hrací uvedení přijímače do pochybnosti a dokonce i Izrael Folau vypadal nejistě.Wallabies se odchýlil dobu a Gareth Anscombe projde dává šířku Wales, vypadali, že mají prostředky, aby ukončily svou sedmiletou ztrácí běh proti Austrálii.

Ale v době kratší než jeden rok, Austrálie mají za Michaelem Cheika stal tým pro všechna roční období.Jakmile Severní byl zvednut na trati, Wales se vrátil k týmu, který přišel, aby najít způsob, jak ztrácí na Wallabies, běží v přímkách, spíše než sondování mezery a pomalu, jejich útoky se vyplácí vyčkávací taktika, dokud Adam Ashley -Cooper, jehož nekázeň vedl k obležení, připouští trest, který vedl k Genia byl poslán do hřích přihrádky řešit Biggar a vnější půl byl nucen držet míč.

bylo více než 10 minut, jak jít, ale to znamenalo konec pro Wales. Austrálie šla posun ve poprvé od úvodních výměn druhé třetině, Folau a Foley dělat přestávky, které vedly k druhé kopat svůj pátý, rozhodující penaltu.Wallabies udělal jiný, ale stejně významné, prohlášení na sedm dní před akcí, ten, který řekl, že každý, kdo chce, aby byl Světový pohár bude muset porazit. Bylo to trápení pro Wales, ale ne zlomené srdce, stejně schopné zasáhnout poslední čtyři v Jihoafrické republice náklady.